Rozszerzenia domen .pulawy.pl oraz .elblag.pl

Rozszerzenia domen .polkowice.pl oraz .prochowice.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .in oraz .bz
Grudzień 16, 2018

Domena .pulawy.pl

Puławy to miasto znajdujące się w zachodniej części województwa lubelskiego w pobliżu granicy województwa mazowieckiego. Puławy są położone nad Wisłą, na skraju Małopolskiego Przełomu Wisły. Domena pulawy.pl należą domen regionalnych, wykorzystywanych najczęściej w celu promowania organizacji, szkół oraz przedsiębiorstw, działających na rynku lokalny.
Organizacja, która opiekuje się domeną .pulawy.pl to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Przykłady użycia tej domeny to między innymi: .ins.pulawy.pl, olimpic.pulawy.pl, ken.pulawy.pl, straz.pulawy.pl, ppnt.pulawy.pl, zst.pulawy.pl, pzd.pulawy.pl, sp1.pulawy.pl, piwet.pulawy.pl, zs1.pulawy.pl oraz mzk.pulawy.pl.

Domenę możesz zarejestrować na cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld

Domena .elblag.pl

Elbląg jest to miasto będące na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim. Elbląg jest siedzibą władz powiatu elbląskiego oraz gminy wiejskiej Elbląg, ale miasto to nie wchodzi w ich skład, stanowiąc bowiem odrębną jednostkę samorządu terytorialnego.
Domena elblag.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się o wiele niższym kosztem rejestracji niż np. domeny krajowe. Liczba znaków, z których musi składać się nazwa domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63. Przykłady użycia tej domeny to między innymi: info.elblag.pl, fakty.elblag.pl, jachtklub.elblag.pl, pzw.elblag.pl, powiat.elblag.pl, mops.elblag.pl, zsti.elblag.pl, diecezja.elblag.pl, swietochleba.elblag.pl oraz sp14.elblag.pl. Nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań, aby zarejestrować domenę .elbląg.pl.

Rejestracji tej domeny dokonasz na cal.pl/